31 Ekim 2010 Pazar

Çok güzel hareketler bunlar 67.Bölüm izle

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da kahkaha dolu! Sevgilisinden evlilik teklifi bekleyen kızın dramı bu haftanın ilk skeci. “benimle evlenir misin?” sorusunu beklerken, kız isteme, kına gecesi, düğün krizleri ve ailelerin adetleri ile ilgili gerçeklerle burun buruna gelen kız evlilikten vazgeçer mi? Kaptan baba ile hostes anne çocuk bakıcısı aramaktadır. Nihayet birini bulurlar ancak, yeni yardımcıları önce çocuklarını “biraz” büyük bulur. Sonra da devreye kıskanç bir nişanlı girer! Bu şartlar altında sefere çıkılır mı? Uçuşa gidilir mi? Sigaranın zararları her yerde konuşulurken, BKM Mutfak Oyuncuları’nın bundan bahsetmemesi mümkün olur mu? Bir tiryakinin sigaradan kurtulmak için terapi macerası “Çok Güzel Hareketler Bunlar” yorumu ile gelecek ekrana! Bu skeçte sigaranın zararları, şakalar kadar gerçek! Eğitim için yurtdışına gidecek olan bir kız için en zor kısım bunu sevgilisine söylemektir elbette. Ama ya sevgili bu duruma hiç üzülmüş görünmezse? Gittiğine mi üzülürsün, sevgilinin gidişine üzülmemesine mi? 70’lerden 90’lara aşk hikayeleri… Gündelikçi kadınların öğle tatillerinde anlattıkları ile ekranda bir nostalji rüzgarı esecek! Ekranların en popüler programı Var Mısın Yok Musun da, farklı bir yorumuyla sahneye taşınacak. Mahmut Bey ve alacaklılara Var Mısın Yok Musun diyecek! Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!
Çok güzel hareketler bunlar 67.Bölüm izle

Aşk Bir Hayal 46.Bölüm izle

Güneydoğu’da başlayan hikaye, terör, töre ve imkansız aşk üçgeninde destansı bir aşkı anlatıyor. Askerliğini asteğmen olarak Mardin’de yapan Altay ile bir aşiret liderinin kızı olan Asmin görür görmez aşık olurlar birbirlerine. Ancak Asmin’in güzelliği dillere destandır ve taliplileri çoktur. Asmin’in ağabeyi devlete bağlılığı ile bilinen bir aşiretin varisiyken terör örgütü ile girişilen bir çatışmada kaza kurşunu ile hayatını kaybeder. Asmin’de gözü olan yörenin kudretli ağaları ve terör örgütünün sempatizanları bu acı olaydan askeri dolayısı ile Altay’ı sorumlu tutarlar. Sadece onlar değildir Altay’ı sorumlu tutan, Asmin’in dul yengesi de karalar bağlayıp koğucular kervanına katılır. Halbuki ne Altay’ın ne de askerin olayda hiçbir sorumluluğu yoktur. Üstelik Asmin’in ölen ağabeyi ile Altay kardeş kadar yakındırlar birbirlerine. Buna rağmen Asmin Altay’ı ağabeyinin ölümünden sorumlu tutacak ama ondan ne kadar kaçmaya çalışırsa çalışsın aşk engel tanımayacaktır. “Aşk Eski Bir Hayal” sadece basit bir aşkı anlatmıyor, aynı zamanda Türkiye’nin 30 yıldır kanayan yarası olan Güneydoğu üzerinden çok çarpıcı ve bir o kadar sarsıcı bir Türkiye panoraması çiziyor...
Aşk Bir Hayal 46.Bölüm izle - Aşk Bir Hayal 47.Bölüm fragmanı

Arka Sıradakiler 131.Bölüm izle

Kerem"den hamile kaldığını öğrenen Gamze yıkılmıştır. Bu arada Kerem Oktay"ı telefonla arar. Keremin söyledikleri Oktay"ı çıldırtmaya yeter.


Böbrek nakli için gereken parayı dolandırıcılara kaptıran İbo esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Ancak Sibel"in tüm arkadaşları böbrek nakli için seferber olur. Sibel"in böbrek hikayesi sürpriz bir finale doğru sürüklenmektedir
Ortadan kaybolan tek kişi İbo değildir. Zehra"nın doğum gününe gelmeyen Ali"den haber yoktur. Ali"nin başının belaya girdiğini düşünürler. Şüpheler Sedat üzerinde yoğunlaşır. Saffet ve Memo Sedat"ı uyarır.. Ancak Sedat"ın davranışı herkesi şaşırtacaktır.

Bu arada Filiz ve Tiyatrocu kadın, birbirinden habersiz Oktay"a ilgi göstermeye devam etmektedir. Gamze"den umudunu kesen,Oktay"ın bu kadınlardan birine yönelip yönelmeyeceği merak konusudur.

Arka Sıradakiler 131.Bölüm izle - Arka Sıradakiler 132.Bölüm fragmanı

Adanalı 78.Bölüm izle

İstanbul’da suç almış başını yürümüş; kapkaç, soygun, kaçakçılık, dolandırıcılık gibi adi suçlar günlük hayatın bir parçası olmuştur. Giderek bir “suç şehri” haline dönüşen İstanbul’u kurtarmak için, “Adanalı” yı, yani Organize Suçlar şubesi başkomiserlerinden Yavuz’u(Oktay Kaynarca), İstanbul’a geri çağırmaktan başka çare kalmamıştır.

Maraz Ali(Mehmet Akif Alakurt) , İstanbul’un en büyük suç çetesinin lideridir. Dışardan bakıldığında, İstanbul Ulus’ da, aynı anda beş altı araba yıkanabilen, üstü açık bir araba yıkama yerinin sahibi gibi görünen Maraz Ali, gerçekte, özel yetiştirdiği elemanlarıyla şehirde dönen her türlü hırsızlık, kapkaç ve soygun olayının yüzde seksenini gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar hiç kimse Maraz Ali’yi içeri tıkabilecek tek bir ipucu, delil veya suçüstü yakalayamamıştır.

Adanalı 78.Bölüm izle : Adanalı 79.Bölüm fragmanı

28 Ekim 2010 Perşembe

Fatmagülün Suçu Ne 7.Bölüm izle

Kerim, tüm acılarının intikamını almak istercesine kendisine saldıran Fatmagül"le büyük bir yüzleşme yaşarken, Mustafa da Münir"den duymak istemediği gerçekleri öğrenir.

Öte yandan Reşat Yaşaran, yerel gazetede çıkan haberle iyice köşeye sıkışmıştır. Engellemeye çalıştığı olay giderek büyür. Fatmagül"ün tek umudu bir an önce ağabeyine kavuşmaktır. Rahmi ve Mukaddes İstanbul"a gelirler. Kerim de Fatmagül"ü ailesine teslim edecek ve yurt dışına kaçacaktır. Ama Mukaddes"in şartları, şimdilik yolunu keser. Kasabada da Kerim"in Fatmagül"e yaşattıkları dilden dile, kulaktan kulağa yayılır ve Ebe Nine kasabalının öfkesine hedef olur. Yıllardır özenle kurduğu dostluklar, düşmanlığa dönüşmüş, Ebe Nine, Kerim yüzünden kasabadan aforoz edilmiştir. Yaşayacağı son acı olayla artık bu kasabada yaşayamayacağını anlar.
Mustafa, Ebe Nine, Fatmagül ve Kerim"in yolu aynı yerde kesişir.

Fatmagülün Suçu Ne 8.Bölüm fragmanı Fatmagülün Suçu Ne 7.Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 100.Bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 99. bölümünde neler olacak? Şahmeran'ın adamları Baran'ı öldürecek mi? Rehine tehlikeye girecek mi? Polat yaşanan bu olumsuzluklar karşısında ne yapacak? Tüm bu soruların cevabı Kurtlar Vadisi Pusu'nun 99.bölümünde...Kurtlar Vadisi Pusu'nun 99. bölümünde Şahmeran ortalığı karıştırıyor. Şehre gelen Şahmeran ile Zara arasında şiddetli bir tartışma yaşanıyor.Kurtlar Vadisi Pusu'nun 99. bölümünde Şahmeran Zara'yı öldürecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu'nun 99. son bölümünde görevden alınan Aron Feller ne yapacak? Kurtlar Vadisi Pusu'nun 99. son bölümünde Zaza ne yapacak? Kurtlar Vadisi Pusu'nun 99. son bölümünde bol aksiyonlu sahneler izleyeceğiz.

Kurtlar Vadisi Pusu 99.Bölüm izle - Kurtlar Vadisi Pusu 100.Bölüm fragmanı

24 Ekim 2010 Pazar

Çok güzel hareketler bunlar 66.Bölüm izle

Sevgilisinden evlilik teklifi bekleyen kızın dramı bu haftanın ilk skeci. “benimle evlenir misin?” sorusunu beklerken, kız isteme, kına gecesi, düğün krizleri ve ailelerin adetleri ile ilgili gerçeklerle burun buruna gelen kız evlilikten vazgeçer mi?

Çok güzel hareketler bunlar 66.Bölüm izle

Fenerbahçe Galatasaray Maçı 24 ekim 2010

Süper Lig'de ezeli rekabetin iki ismi Fenerbahçe ve Galatasaray bugün bir kez daha karşı karşıya geliyor.
Şükrü Saraçoğlu’ndaki maçta hakem Bülent Yıldırım düdük çalacak. Karşılaşmanın başlama saati ise 19.00. Karşılaşmanın bükün biletleri tükenirken Emniyet stat ve çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alıyor

Fenerbahçe Galatasaray Maçı 24 ekim 2010

Aşk Bir Hayal 45.Bölüm izle

Asmin’in geçen bölüm başlayan bilinmeze yolculuğu Türkiye’nin Ege sahillerinde son bulur. Miran, Asmin ve oğlunu gözlerden uzak bir çiftliğe yerleştirir

Aşk Bir Hayal 45.Bölüm izle - Aşk Bir Hayal 46.Bölüm izle - Aşk Bir Hayal 46.Bölüm fragmanı

Adanalı 77.Bölüm izle

Adanalı ve engini sahte evrak hazırlayan bir çeteyi yakalamak için kılık değiştirir. Bu sırada kardeşinin hastalığından endişe eden Alex, Mayayı tekrar hastaneye götürmek için ona küçük bir oyun oynar.
Maya’nın hastalığının ne olduğunu öğrenmek için hastane bilgilerini ele geçiren Maraz Ali, hastalığının lösemi olduğunu öğrenir.
Alex tarafından kaçırılan Pamuk’u kurtarmak yine Adanalı’ya düşer. Acaba Adanalı, Alex’in elinden Pamuk’u kurtarabilecek mi?
Fiko, Pınar ve Neco sinema sektörüne bomba gibi bir giriş yapar.
Başı bir türlü dertten kurtulmayan Adanalı’yı yine bir sürpriz beklemektedir
Adanalı 77.Bölüm izle - Adanalı 78.Bölüm izle - Adanalı 78.Bölüm fragmanı

Arka Sıradakiler 130.Bölüm izle

Okullardaki esrar, gasp, uyuşturucu, haraç konularını ele alacak olan yeni bir gençlik dizisi başlıyor. Fox TV ‘de tanıtımları dönen dizide, bazı tanınmış ve başarılı genç oyuncular rol alıyor. ARKA SIRADAKİLER dizisinin ilk yayın tarihi 31 eylül 2007 pazar…
Dizide rol alan ve genç izleyici kitlesinin merakla takip ettiği oyunculardan Temmuz Karikutal, daha önce Aşkımızda Ölüm Var, Yağmur Zamanı gibi çeşitli TV dizilerinin yanı sıra en son Anadolu Sigorta reklam filminde Celal Kadri Kınoğlu ile başrol oynadı. Duvar dizisi başrol oyuncusu Sinem Öztürk ‘ de dizide yer alıyor. Ayrıca Gözde Mukavelat, Fırat Çöloğlu ve Engin Yavaş da dizide rol alacak diğer oyuncular arasında bulunuyor. “BİR ÖĞRETMEN KAÇ HAYATI DEĞİŞTİREBİLİR?”

Dizinin Konusu : Çete kavgalarının, uyuşturucunun, haracın kol gezdiği, yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş, unutulmuş bir lise. Okula yeni gelen azimli bir öğretmen tek başına bu lisenin kaderini değiştirebilir mi? Günümüz eğitim sisteminin görülmeyen gerçeklerini konu alıyor…

Arka Sıradakiler 130.Bölüm izle - Arka Sıradakiler 131.Bölüm izle - Arka Sıradakiler 131.Bölüm fragmanı

21 Ekim 2010 Perşembe

kurtlar vadisi pusu 99.bölüm izle

Ekranların rating rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 98. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle izleyiciyi ekranlara kitleyen Kurtlar Vadisi Pusu'da heyecan sürüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 98. bölümde neler olacağı merak konusu oldu.Polat PKK'lılarla çatışıyor.Kurtlar Vadisi Pusu 97. bölümde Polat bombayı durdurdu. Kurtlar Vadisi Pusu 97. bölümünde Başbakan Polat'a yeni bir görev verdi. Kurtlar Vadisi Pusu 97. bölümünde Polat Başbakan'ın verdiği görevi yerine getirmek için terörist kılığına girer. Bu kılıkta PKK kampını basan Polat ve adamlarını kendilerini çatışmanın ortasında bulacak
kurtlar vadisi pusu 99.bölüm izle

20 Ekim 2010 Çarşamba

Kurtlar Vadisi Pusu 98.Bölüm izle

Polat Alemdar ve adamları içlerine düştükleri çatışmadan nasıl kurtulacak? Baba Memduh'un torunu Baran, Polat ve adamlarını satacak mı?
Örgütün toplantısında yaşanan Zara ve Şahmaran arasındaki gerginlik nasıl sonuçlanacak? Polat Alemdar, bu toplantıdan istediğini almayı başaracak mı?

Memati, Zaza ve Zülfikar'ı hangi işe ortak edecek? Diğer ortak kim olacak?Şahmaran, Polat Alemdar'ı pusuya düşürmek için kimi kullanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 98.Bölüm izle - Kurtlar Vadisi Pusu 99.Bölüm fragmanı

19 Ekim 2010 Salı

Komedi Dükkanı 5.Bölüm 20 Ekim 2010

Tolga Çevik'in dükkanında bu hafta Arkadaşım mavi yolculuğa çıkıyor. Ama elbette başına gelmeyen kalmıyor!

Acemi Kaptan, önce gemisini doldurmak için mücadele verecek, sonra ise hizmet vermek için! Çünkü yolcularını hem eğlendirmesi, hem doyurması gerekli! Tabii mavi yolculuk romantizminden evlilik kararı alanları da kaptan olarak evlendirmesi lazım.

Arkadaşım bir yandan yemek yapıp, bir yandan elinde gitar program yapmaya çalışırken, hamile bir yolcunun da doğum sancıları tutacak!

Deniz üzerinde olsa da, Komedi Dükkanı Çarşamba akşamı kapısını açacak.

Komedi Dükkanı 5.Bölüm 20 Ekim 2010

Güz Gülleri 3.Bölüm izle

Ali'nin ölümü kasabada kargaşaya sebep olur. Savcı suçluyu bulmak için Meryem'i zorlar ama Meryem çocuklarının hayatını tehlikeye atmamak için susar.

Leyla ise Hazım'ı bırakmamaya kararlıdır. Bir şekilde evine kadar girer ve kendi yazdığı oyunu oynamaya devam eder. Güz Gülleri 3. Bölüm full izle Küre TV, Gülnihal, içini kemiren şüphelerle Leyla'yı evinden kovar. Ama Leyla'nın kovuluşu, hem Meryem'in hem Bilal'in hem de Hazım'ın kaldıramayacağı bir sonun ilk adımı olur.

Güz Gülleri 3.Bölüm izle - Güz Gülleri 4.Bölüm fragmanı

Çocuklar Duymasın 12.Bölüm izle

Beton Orçun'dan ev ödevi olarak kartondan saat yapması istenmiştir. Orçun Haluk'tan yardım ister.

Şükrü evlenmeye karar vermiştir. Kızı istemek için hazırlık yapar. Ancak kızın babası Seyyar Tayyar bambaşka gelişmelere sebep olur. Şükrü'nün bu kız ile evlenip evlenemeyeceği merak konusudur. Fısfıs İsmail'in karısı Cemile, kredi kartı ekstrelerini incelemeye başlar. Fısfıs İsmail'in çapkınlıklarını yakalaması an meselesidir. Fısfıs zor durumda kalır.
Çocuklar Duymasın 12.Bölüm izle - Çocuklar Duymasın 13.Bölüm fragmanı

Yaprak Dökümü 165.Bölüm izle

Hayriye Hanım, halasından kalan mirasın mutluluğunu yaşarken; Ali Rıza Bey, oğlunun mahkumiyetinin diyeti olarak etrafında yapılanları acı içinde izlemektedir. Fikret yeni hayatında küçük ama kararlı adımlarla ilerlerken, hayatını altüst eden ihanetin iziyle karşı karşıya kalır. Bu karşılaşma, henüz iyileşemeyen yaraları derinden sızlatacaktır. Tahsin’in Fikret’le yeniden bir araya gelmek için attığı adımlara kıskançlığın ve öfkenin gölgesi düşünce, aralarında geri dönüşü olmayan bir uçurum yaratacaktır.
Babasının gözleriyle her karşılaştığında vicdan azabı büyüyen Leyla ise, sonunda tüm gerçekleri Ali Rıza Bey’e itiraf eder. Artık şüphelerinden emin olan Ferhunde de, gerçek katili Serhat Koyuncu’ya işaret etmiştir. Esaretin ağırlığıysa hapishanede Şevket’in direncini kırmaya başlamıştır. Hayriye Hanım kendisine miras kalan evin resmi işlemlerini tamamlamak üzere Oğuz’la birlikte yola çıkar. Hayriye Hanım’ın yokluğunda, Fikret’in baba evine birkaç günlüğüne gelişi, Ali Rıza Bey’in yüzünü uzun bir süreden sonra güldüren tek şey olacaktır. Etrafı kirli yalanlarla sarılan Leyla, suçluluk duygusuna ve vicdan azabına son verecek yolda bir tercih yapmak zorunda kalır.
Yaprak Dökümü 165.Bölüm izle - Yaprak Dökümü 166.Bölüm fragmanı

Unutulmaz 55.Bölüm izle

Hapishaneden gelen Cemil'in intihar haberi ailenin üzerine bir bomba gibi düşer. Bu haber en çok da Eda'yı etkilemiştir. Türkan artık yaşananlara dayanamaz haldedir.

Feyyaz hayatının en zor iki kararını vermenin eşiğindedir. Bir yanda büyük mücadelelerle bugünlere getirdiği Arslanlı holding, öte yanda da canı gibi sevdiği eşi Saadet. Feyyaz'ın kararları nasıl sonuçlar doğuracaktır?

Her şey Batu'nun ve ona yardım eden Burak'ın istediği gibi gitmektedir. Feyyaz Arslanlı ve holding avuçlarının içindedir artık. Ve Harun olanlarla ilgilenecek durumda değildir. Batu'nun yıllardır beklediği an acaba gelmiş midir?

Başlarına gelen felaketlerle Eda'yı ne kadar çok sevdiğini ve bir kız kardeşe sahip olmanın ne demek olduğunu bir kere daha anlayan Melda, Eda'nın ondan istedikleri karşısında ne diyeceğini bilemez. Eda, ablası Melda'dan ne isteyecektir?

Eda ve Yağmur'a yeniden kavuşan Harun, hiç beklemediği bir noktaya doğru gittiklerinin farkında değildir. Yaşananların gölgesi onları adım adım izlemektedir. Onu derinden sarsacak şok nedir? Ve bu acıyı ona kim yaşatacaktır?

Unutulmaz 55.Bölüm izle - Unutulmaz 56.Bölüm fragmanı

18 Ekim 2010 Pazartesi

Papatyam 74.Bölüm izle

Kasap Necati’nin başı büyük sıkıntıdadır çünkü yıllar sonra Rıza’nın babası ile karşılacaktır. Sorun ise Rızanın babasının kendisi olmasıdır. Çok sert bir adam olarak hatırladıkları Celal değişmiş mülayim bir adam olarak Rızanın karşısına çıkar ve onu götürmek ister. Aklı çelinen Rıza gidecek mi kalacak mı? Necati onu nasıl durduracak?
Kocanızın güzel bir asistanı varsa ve onu kıskanıyorsanız naparsınız? Semiha’nın şüpheleri güçlenince boşanma yoluna gider. Tek suçu güzel olmak olan asistan Sıla evliliği kurtarmak için kendini feda eder.

Evin küçükleri ise giremedikleri internet siteleri için Subutay’dan yardım isterler fakat önlerinde ders çalışmalarını isteyen bir engel vardır o da Gülşen.


Papatyam 74.Bölüm izle - Papatyam 75.Bölüm fragmanı

Ömre Bedel 51.Bölüm izle

Her konuda yanıldığına inanan Ayten, Hasan'ın söyledikleri karşısında şoke olur. Demet'i Cesur'un öldürdüğünü nasıl ıspatlayacağını düşünmeye başlar. Erdinç'ten yardım ister fakat beklenmedik bir tepki alır. Cesur'la buluşan Ömür, kabus gibi dakikalar geçirmektedir. Yaptığından büyük bir utanç duymaktadır. Evden çıktığında Cesur ve Ömür'ü sürpriz bir gelişme beklemektedir. Mektuğ olayı ile müthiş şüpheler içinde kalan Aylim, büyük bir araştırma içine girer. Yeni taşındıkları evde yaşanacak gelişme Aylin'i harekete geçirecektir
Ömre Bedel 51.Bölüm izle - Ömre Bedel 52.Bölüm fragmanı

Lale Devri 6.Bölüm izle

Lalenin düğününe sevgilisi Şefik ile bereber gelen Yeşim hem Lale’nin düğününü mafetmiş hemde ailesini zor durumda bırakmıştır. Dünürlerinin bu halleri karşısında İkbal daha da şiddetli olarak Lale’nin üstüne gelmeye başlar. Çınar ve Zümrüt düğünde çıkan rezaletleri nasıl örtücek?. Çınar Lale’nin hamilelik haberiyle babalık sevincini yaşarken, İkbal’in sinirle evden dışarı attığı Lale’nin baba yadigarı köpeği Köpük trafik kazası geçirir. Bu durumu gören Lale’nin hamileliği tehlikeye girer.
Lale Devri 6.Bölüm izle - Lale Devri 7.Bölüm fragmanı

Halil İbrahim Sofrası 8.Bölüm izle

Aslı’nın babasının adliyede kalp krizi geçirmesinin ardından onunla en çok ilgilenen kişi Berber Ali olur. Ali, adamın kumar borcu olduğunu öğrenir. Onu kurtarmak için Nuri’den para ister. Ancak Nuri, yine Ali’nin bütün planlarını alt üst edecektir.

Öte yandan Füsun, Yasemin’in evinde Serap’ın kimliğini bulur. Nuri bu kez fena köşeye sıkışmıştır. Ne Serap’tan ne Füsun’dan vazgeçen Nuri, bu işten kurtulmak için suçu Sabit’e atar.

“Efe” Nuri ve “Pehlivan” Ali, Münir ve Yasemin’in perili ev problemine çözüm bulmak için Kömür Baba’nın aklına uyarlar. Ancak gece onlar için hiç kolay geçmeyecektir
Halil İbrahim Sofrası 8.Bölüm izle - Halil İbrahim Sofrası 9.Bölüm fragmanı

Aşk ve Ceza 30.Bölüm izle

Yasemin'in yuva kurma özlemi artık karşı konulmaz bir hal almıştır... Aşık olduğu adamı, Savaş'ı, her seferinde Çiçek' e göndermesine artık dayanamamaktadır. Tek istediği sevdiği adam, oğlu Ömer ve kendisinin de olduğu mutlu bir yuva kurmaktır. Mutsuzdur ve kendini işine vermiştir. Baldarlar'da huzursuzluk devam etmektedir.

Şahnur Ana'nın kan davasını engellemek için Yavuz'un çare olacağını düşünmesi Savaş'ı çılgına çevirmiştir. Ablası Nazan'ın yaşadığı durum, iki aile arasında kalan Çiçek, diğer tarafta da sevdiği kadın ve oğlu Ömer ile birlikte olamayışının sıkıntısı Savaş'ın üstünde büyük bir yüktür.

Aşk ve Ceza 30.Bölüm izle - Aşk ve Ceza 31.Bölüm fragmanı

Öyle Bir Geçer Zamanki 6.Bölüm izle

Avukatlık bürosundaki patlama haberi üniversiteye ulaşır. Ahmet"in yaralı olduğu, yanındaki kadının da öldüğü haberi kulaktan kulağa hızla yayılır. Çılgına dönen Hakan ve Ayten soluğu hastanede alırlar. Ancak tedavisi yapılan Ahmet"in de orada olması soğuk rüzgarların esmesine neden olur. Hakan büyük bir duygu patlaması yaşar. Berrin ile konuşmak üzere okula gelen Ali, kızının başına gelen olayı tesadüfen öğrenir. Konuştuğu Hakan, Ali"ye sadece patlamayı değil, daha fazlasını anlatır. Berrin"den hesap sormak üzere eve gelen Ali gördüğü manzara karşısında çılgına döner.
Öyle Bir Geçer Zamanki 6.Bölüm izle - Öyle Bir Geçer Zamanki 7.Bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 98.Bölüm izle

KVP hayranları için muhteşem bir başlangıç olacağa benziyor. Karmaşık bir sonla sezonu bitiren Vadi, perşembe günü kendi saatinde kafalardaki birçok soruyu aydınlığa kavuşturacak. Raci Şaşmaz’ın yapımcılığında çekilen dizinin 64. bölümünün fragmanları da televizyonda yayınlanmaya başlandı. Polat Alemdar’ın adamları hapishaneyi yine karıştırıyorlar.

Kurtlar Vadisi Pusu 98.Bölüm izle - Kurtlar Vadisi Pusu 98.Bölüm fragmanı

17 Ekim 2010 Pazar

Ezel 39.Bölüm izle

--------------------------------------------------------------------------------
Ezel 39. yepyeni fragmanı yayında izle - dizi izle
Ezel 39. bölüm fragmanı ile izleyicileri internet başına kitlemeyi başarırken 18 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan 39. bölümü ile izleyicilere nefis bir seyir sunarak televizyon başına kitleyecek. Ezel 39. bölüm özetini diziden hemen sonra sitemizde bulabilirsiniz. Ezel 39. bölüm fragmanı için tıklayınız. Dizi izle

Ezel 39. bölüm fragmanı için tıklayınız...

Ezel 39. bölümde neler olacak? Ezel 38. bölümde Ramiz dayının Ezel'e rest çekmesi sonucunda Ezel her şeye en baştan başlama kararı aldı ve mahallesine geri dönmeye karar verdi. Ezel 39. bölümde bu oyuna devam ederken neler yapacak Ramiz dayıya kendini affettirebilecek mi?

Ezel 39. bölümü yine hareketli bir fragmanla gündeme otururken 39. bölümde neler olacağı tam bir merak konusu olmuş durumda. Ezel 39. bölüm fragmanı yayına girmesiyle insanları internet başına kitlerken bu aksiyon dolu fragmanı ile reyting rekoru yarışında ben varım dediğini gösterdi.

Ezel 39. bölümde ailesinin yanına dönmekle işe başlarken Ali ile buldukları bir tamir hanede çalışıp eski hayatına tamemen dönmek ister. Ezel 39. bölümde evine geri döner ailesinin geri toplamıştır. Ezel ilk başta annesi ile bir tartışma yaşasa da evine dönmeyi başarmıştır.

Ezel 39. bölümde Ramiz dayıyla yolları ayırdığı için Ramiz dayı ali ile iş yapmaya karar verir. Ezel 39. bölümünde Ramiz dayı Kenan'ı öldürmeye karar vermiştir ve Ali'ye öldür emrini verir. Ezel 39. bölümde Ali Kenan'ı öldürmeye gider. Ezel 39. bölümdeki tüm gelişmeler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Ezel 39. bölümde neler olacak? Ezel ailesi ile tekrar bir yuva kurabilecek mi? Ali Kenan'ı öldürebilecek mi? Ramiz dayı Ezel'i affedecek mi? İşte tüm bu soruların yanıtı Ezel dizisi 39. bölüm özetinde. Ezel 39. bölüm özeti dizi yayınlandıktan hemen sonra sitemizde.

Ezel 39.Bölüm izle - Ezel 40.Bölüm fragmanı - Ezel 39.Bölüm izle - Ezel 40.Bölüm fragmanı izle

Arka Sokaklar 175.Bölüm izle

Burhan, kardeşi Sabri’nin askere gitmesi şerefine asker uğurlama konvoyu düzenler. Kalabalık bir grup araçlarla konvoy halindeyken mahalle çetesi Ramazan ve yandaşları konvoyun önünü kesip saldırırlar. Molotof kokteylleri, sis bombaları havada uçuşur. Mesut, Hüsnü, Sinan, Murat, Elif ve Melek hemen olaya el koyarlar. Ancak o kargaşada üç genç ellerinden kurtulur. Cihan, Savaş ve Kutlu….
Suat ve Nazike evde temizliğe kalkışırlar. Altın günleri vardır. Suat’ın telefonu çalar, Haydarberk de telefonu su dolu temizlik kovasının içine düşürür. Ucuz yollu bir şey almak için telefoncuya gider ve ikinci el bir telefon almaya karar verir. Tabii bu telefon sonucu bütün ailenin nezarete düşeceğinden haberi yoktur.
Ali, şafak aymaktadır. Son 4 günü kalmıştır. Pınar da doğum için Ali’yi beklemektedir. Pınar, Ali ile telefonda konuşurken sancılanır ve hastaneye kaldırılır. Doğum başlamıştır ama Pınar, Ali gelmeden doğurmak istemiyorum diye tutturur. Ali askeriyeden kaçar ve soluğu Pınar’ın yanında olur. Tabii Ahmet Başçavuş’ta peşinden.
Bir otoparktaki araba soygunu sonucu Sinan yazlık aşkı Oya ile karşılaşır. Oya’nın laptopunun bulunması sonucu teşekkür için emniyete gelmesi Elif’le Sinan arasında gerginliğine yol açar.
Arka Sokaklar 175.Bölüm izle - Arka Sokaklar 176.Bölüm fragmanı - Arka Sokaklar 175.Bölüm izle - Arka Sokaklar 176.Bölüm fragmanı izle

Türk Malı 23.Bölüm izle

Erman ile Abiye, yirmi yıllık evli bir çift. Ve doğal olarak artık çok sıkılmışlar birbirlerinden, ama müebbet hapis misali, birbirlerine tahammül etmek zorundalar. Ayrı yumurta ikizi iki sorunlu çocuk ve hepsinden daha sorunlu bir kayınbirader de, ekstra eziyet olsun diye verilmiş Erman ile Abiye’ye.

Kuzu Ailesi’nin oturdukları, Abiye’nin babasından kalma, üç katlı, eski ve küçük evin bitişiğindeki eve, sadece yirmi günlük evli ve evliliğe inançları henüz çok taze olan genç bir çift taşınınca; Kuzu Ailesi’nin de tüm hayatı değişiyor. Çünkü, artık ellerinde kendi hayatlarını karşılaştırabilecekleri bir ‘denek gurubu’ var. Her macerada, ilk başta, komşu çiftin sevgi ve saygı ve modernlik dolu hayatlarına özenselerde, sonunda yine de kendi hayat tarzlarını en doğrusu olduğunu görüp, hallerine şükrediyorlar.

Türk Malı 23.Bölüm izle - Türk Malı 24.Bölüm fragmanı - Türk Malı 23.Bölüm izle - Türk Malı 24.Bölüm fragmanı izle

Yer Gök Aşk 11.Bölüm izle

Yusuf, Havva'ya karşı bir oyun başlatır. Gönderdiği hediyelerle Havva'yı sınamaya başlar. Havva büyük bir sınavdan geçtiğinden habersizdir... Sıtkı'nın annesi Sabriye, Hamiyet'le bir anlaşma yapar. Toprak, eve dönmek zorunda kalır. Sıtkı kontrolden çıkar. Toprak en çaresiz anında Yusuf'u karşısında bulur. Cüneyt, Remzi'yle bir anlaşma yapar. Remzi, Havva ve Cüneyt'i kendi elleriyle nişanlamak zorundadır! Yiğit, Uygar'la ilgili karanlıkta kalan sırları ortaya çıkarır. Nişanı engellemek için Hamiyet'in karşısına çıkar. Yusuf'un misafiri Asiye şehre gelir. Asiye, ailenin geçmişteki sırlarını beraberinde getirmiştir. Yusuf, gönlünü Asiye'ye açar... Yusuf'un Havva'ya yolladığı hediyelerin değeri giderek artar. Havva'nın hediyeleri reddetmesi giderek güçleşir. Sultan, Yusuf'un oyununu anlar... Havva, Yusuf'un misafiri olarak nişana gelir. Toprak da Yusuf'nu misafiri olarak... İki kardeş nişanın gözdesi olur. Bu sırada Sıtkı, Toprak'ı almak üzere jandarmayla yola çıkmıştır. Havva ise Mehmet'in tuzagına düşer...
Yer Gök Aşk 11.Bölüm izle - Yer Gök Aşk 12.Bölüm fragmanı - Yer Gök Aşk 11.Bölüm izle - Yer Gök Aşk 12.Bölüm fragmanı izle

Kanıt 15.Bölüm izle

Sevil Atasoy’un sunduğu “Kanıt”ta bu hafta da, zekice kurgulanmış bir cinayet aydınlanıyor.
Zehra Yenel, 25 yaşında. Hayatını evde terzilik yaparak kazanıyordu. Oturduğu apartmanın girişinde ölü olarak bulundu. İlk bakışta kaza gibi gözüken olayın, cinayet olduğunun anlaşılması uzun sürmedi. Zehra’nın ölümünü araştıran Başkomiser Orhan ve yardımcısı Selim, kendilerini ilginç bir bilmecenin
içinde buldular. İki yıl önce kız kardeşi Ayşe’nin aniden ortadan kaybolmasıyla bunalıma giren ve kardeşini aramaktan asla vazgeçmeyen Zehra’nın son gittiği medyum Cevher, Zehra’ya Ayşe’yle ilgili oldukça şaşırtıcı şeyler söylemişti. Medyum Cevher’in bu inanılmaz yeteneği nereden geliyordu? İki yıl önceden günümüze kadar gelen büyük sır neydi? Zehra’nın kimseye bahsetmediği ama günlüğüne yazdığı gizemli sevgilisi kimdi?

Kanıt 15.Bölüm izle - Kanıt 16.Bölüm fragmanı - Kanıt 15.Bölüm izle - Kanıt 16.Bölüm fragmanı izle

Elde Var Hayat 10.Bölüm izle

Elde Var Hayat 10. bölüm yeni fragmanı tv de yayınlandığı zaman sitemizde dizi kategorisine eklenecektir. Bölüm tahminlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Elde Var Hayat 10.Bölüm izle - Elde Var Hayat 11.Bölüm fragmanı - Elde Var Hayat 10.Bölüm izle - Elde Var Hayat 11.Bölüm fragmanı izle

16 Ekim 2010 Cumartesi

Aşk Bir Hayal 44.Bölüm izle

Asmin, Atina’dan Mardin’e dönmüştür ama aklı hala oğlundadır. Genç kadın oğlu, kızı ve kocasıyla hep birlikte güzel günlerin hayalini kurmaya başlamışken gazetede Miran’la birlikte çekilmiş fotoğrafları gündeme bomba gibi düşer. Asmin çaresiz gerçeği söyleyemez. Fotoğraflarda Miran tanınmamaktadır. Dildar da Altay da her şeyi yanlış anlar. Asmin sıkışıp kalır. İstanbul’a döner ve kocasına her şeyi anlatır. Ama Asmin’in anlattıkları Altay’a inandırıcı gelmemektedir. Ta ki Yunanistan’dan Miran arayana kadar. Altay tüm bunlara inanamamaktadır. Karı koca oğullarını bulmanın sevincini yaşarlarken bir yandan da Memo’nun hastalığı yüzünden çok endişelidirler.
Asmin tekrar Yunanistan’a kan vermeye gider. Altay çaresiz karısını İstanbul’da beklemek zorundadır. Mardin ise bir başka gelişmeyle çalkalanmaktadır. Maryan ve Baran kilise nikahından sonra belediye nikahı da kıydırıp evlilik cüzdanlarını ellerine alırlar. Dildar şok üstüne şok yaşamaktadır. Baran’la Maryam’ın nikah yemeklerinde ise aileyi bir başka kötü sürpriz beklemektedir. Bu arada Asmin dayanamaz ve Altay’a telefonuyla Memo’nun resmini gönderir. Tam bu sırada Miran içeri girer. Asmin olacakların endişesiyle kalakalır.

Aşk Bir Hayal 44.Bölüm izle - Aşk Bir Hayal 45.Bölüm fragmanı

Behzat Ç 5.Bölüm izle

Harun'un babası Yalçın, emekli otobüs şoförüdür. Emeklilik yaşantısına adapte olamayan Yalçın, mesleğini özlemektedir. Harun babasının ısrarlarına dayanamaz ve her sabah onu belediye otobüs terminaline bırakır. Yalçın, şoförlerin işlerine karışıp huzursuzluk çıkartmaktadır. Harun babasının durumu için endişelidir.

Diğer yandan Refik adında bir muhasebeci, otoparkta arabasına bineceği sırada sırtından bıçaklanır ve kaldırıldığı hastanede ölür. İlk araştırmaların sonucunda, Refik'in binmeye çalıştığı arabanın kendisine ait olmadığı anlaşılır. Behzat Ç. ve ekibi cinayeti aydınlatmaya çalışacaklardır


Behzat Ç 5.Bölüm izle - Behzat Ç 6.Bölüm fragmanı

Arka Sıradakiler 129.Bölüm izle

Gamze Saffet?e sarılmışken, Oktay bu durumu görmüştür. Saffet ile Oktay arasında bir hesaplaşma kaçınılmazdır. Bu sırada Gamze?nin vereceği karar merak konusudur. Gamze Oktay?ı mı seçecektir, Saffeti mi?.. Yoksa bambaşka bir karar mı verecektir? Düğüm bu bölümde çözülmeye başlıyor.
Zehra ile Ali arasında yakınlaşma giderek artmaya başlar. Ancak Sedat peşlerini bırakmaz. Konservatuvarı kazanarak, yeni bir hayata başlayan Zehra?nın hocasıyla arasında beklenmedik bir durum yaşanır. Bu süreçte Zehra kapısında ve gittiği yerlerde sürpriz güller bulmaktadır. Güllerin kimden geldiğini bilememektedir.

Arka Sıradaki?lerin kazandığı üniversiteler, seyirciye sürpriz olarak saklanmıştı. Başlarına gelen büyük felaketlerden ötürü okullarıyla ilgilenemeyen kahramanlarımızı üniversite ortamında görmeye başlıyoruz. Pamuk okula giden Özge?yi takip eder. Ancak okul kapısından içeri alınmaz. Pamuk?un okula girmek için bulacağı çözüm şaşırtıcı olacaktır.

Sibel?in tedavisi için, İbo?nun para bulma mücadelesi devam etmektedir. Okuldan sonra kitap satmaya devam eden İbo, geceleri yapmak için yeni bir iş daha bulmuştur. Hem okuyup hem çalışmak İbo İçin zor almaktadır. Ancak İbo aşkı için zorluklara göğüs germeyi inatla sürdürür.

Askerdeki Rıza, eski düşmanı Tamer?in iftirasına maruz kalmıştır. Hırsızlık suçlamasıyla, yatağı ve dolapları aranan Rıza?nın başına gelecekler esrarını korumaktadır.Arka Sıradakiler 129.Bölüm izle - Arka Sıradakiler 130.Bölüm fragmanı

Çok güzel hareketler bunlar 65.Bölüm 17 Ekim 2010

İlginç sözleriyle bitmiş bir aşkı güncel olaylarla yad eden şarkının esprili sözlerinin yanı sıra melodisi de beğeni topladı. Facebook, YouTube gibi sitelere düşen videolar bir anda binlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı. Öyle ki şarkının hazırlanma aşamaları ve provaların videoları da internette dolaşmaya başladı..

Çok güzel hareketler bunlar 65.Bölüm 17 Ekim 2010 - Çok güzel hareketler bunlar 66.Bölüm Fragmanı

Behzat Ç 5.Bölüm izle

Harun'un babası Yalçın, emekli otobüs şoförüdür. Emeklilik yaşantısına adapte olamayan Yalçın, mesleğini özlemektedir. Harun babasının ısrarlarına dayanamaz ve her sabah onu belediye otobüs terminaline bırakır. Yalçın, şoförlerin işlerine karışıp huzursuzluk çıkartmaktadır. Harun babasının durumu için endişelidir.

Diğer yandan Refik adında bir muhasebeci, otoparkta arabasına bineceği sırada sırtından bıçaklanır ve kaldırıldığı hastanede ölür. İlk araştırmaların sonucunda, Refik'in binmeye çalıştığı arabanın kendisine ait olmadığı anlaşılır. Behzat Ç. ve ekibi cinayeti aydınlatmaya çalışacaklardır.

Behzat Ç 5.Bölüm izle - Behzat Ç 6.Bölüm fragmanı

Aşk Bir Hayal 44.Bölüm izle

Miran telefonda herhangi bir mesaj bulamayınca öfkesi dağılır. Zaten buna meyillidir. Çünkü Asmin'e olan hastalıklı tutkusu kızı gördükçe daha da artmaktadır.
Niko'nun hastanede yaptığı soruşturmalar Alex'in dikkatini çeker. Miran'ın adamları Niko'yu kaçırıp konuşturmaya çalışırlar. Niko konuşamadan ölür. Miran öfke içinde hastaneye geri döner. O sırada Türk ve Yunan emniyeti ortak bir operasyona başlar. Asmin ve Memo için kader anları başlamıştır. Ya hastanedeki ateş çemberinden polisler tarafından kurtulacaklar ya da Miran'la birlikte karanlık bir bilinmeze yol alacaklardır.

Aşk Bir Hayal 44.Bölüm izle - Aşk Bir Hayal 45.Bölüm fragmanı

Çok güzel hareketler bunlar 65.Bölüm 17 Ekim 2010

Çağdaş İran şiirini tam anlamıyla tanıyabilmek için bilinmesi gereken şairlerin başında gelen bir şair Ahmed Şamlu. Türkiye'de Furuğ Ferruhzâd ve bir dereceye kadar da Sohrab Sipihrî tanınmış İranlı şairlerdir. Ancak bu iki şair de bugünkü İran şiiri için belirleyici şairler olarak nitelenemez. Bir başka deyişle Furûğ, kendine özgü bir sesi olan iyi bir şair olmakla birlikte çağdaş İran şiirini derinden etkileyen, şiir ırmağının yönünü belirleyen bir şair değildir. Sohrab Sipihrî de öyle. Belki Sohrab Sipihrî'ye haksızlık ediyor olabilirim. Çünkü o da İran şiirinde bir yol açmış ve ardınca bazı şairleri sürüklemiştir. Ama benim burada bahsettiğim, şiir vadisinde bir cılga açıp ardında birkaç şairle ilerlemek değildir. Sohrab Sipihrî'nin yaptığı bir bakıma budur. Furûğ ise belki tam anlamıyla bunu da yapmamıştır. Benim bahsettiğim, şiirde yeni bir yol açmaktır, şiir şehrinin bir iki ana caddesinden birini kendisi ihdas etmiş olmaktır. Şamlu böyle biridir. Bu nedenle de çağdaş İran şiirini tanımak için Şamlu'yu tanımaya kesinlikle ihtiyaç vardır. Elbette ondan önce ilk yol açıcı olarak Nima Yuşic'den söz etmeliyiz. Ben ondan, bir makaleyle söz etmiştim daha önce. O çalışmayı bir kitaba dönüştürmek kısmet olmadı ne yazık ki. Kısmet Ahmed Şamlu çalışmasını tamamlamakmış. Nima Yuşic, yeni şiirin teorisyenidir ve tabir yerindeyse bir iki örnek uygulama yapmıştır bu teoriye göre. Şamlu ise bu teoriyi ıslah edip geliştiren ve en çok da uygulamalarıyla canlı bir teori ortaya koyan isimdir. Bu cevap kapsamında bir cümle daha söyleyeyim. Şamlu, bizdeki ikinci yeniye benzer bir adımı (burada iki hareketi özdeşleştirme niyetim yok, sadece benzetme yapıyorum tabii) İran şiirinde tek başına atan ve kendi çağdaşlarının bir bölümünü ve kendinden sonrakilerin kahir ekseriyetini peşine takan şairdir.
Çok güzel hareketler bunlar 65.Bölüm 17 Ekim 2010

15 Ekim 2010 Cuma

Küçük Sırlar 14.Bölüm izle

Çetin, ufak bir bedel karşılığında, Su için her şeyi yapmaya hazırdır. Ancak Su, bu bedelin ne olduğunu öğrenirse asla kabul etmeyecektir. Çetin ise kafasına koyduğunu yapmakta kararlıdır.
Ayşegül, sonunda istediğini elde etmiştir. Cem Aslan, Ayşegül’ün parmağına yüzüğü takmış, Su’yu alt etmiştir. Ayşegül zafer sarhoşluğu yüzünden gelen tehlikeyi görmez.
Demir’in Su’ya olan öfkesi geçecek gibi değilken, dilek perisi için iş başa düşer ve ikisini bir araya getirir. Bundan sonrası, ikisinin kararıdır.
Ali ve Arzu’nun ilişkisi, dışarıya marazlı, kendi içlerinde aşırı güzeldir. İkisi de çok mutludur. Sonunda ilişkilerini bir dengeye oturturlar.
Çet ve Ayşegül için ise yılların hesaplaşması gerçekleşir. İkisi de hiç beklemedikleri bir anda teselliyi birbirlerinde bulurlar.
Sonunda Su herkesten ve her şeyden uzaklaşmaya karar verir. Arkasına bakmadan dönüp gider.
2 ay sonra geri döndüğünde Su yeni hayatını istediği gibi kurmayı dener. Peki ama onu bekleyenlerle karşılaşmaya hazır mıdır?

Küçük Sırlar 14.Bölüm izle - Küçük Sırlar 15.Bölüm fragmanı

12 Ekim 2010 Salı

Yeni Film izleme sitesi yayına girmiştir.

Merhabalar bu sefer size, yeni açılan film izleme sitesini tanıtacağım. Yeni bedava film izleme sitesinde her kategoriden film bulunmaktadır.
Örnek verecek olursak eğer : aile filmleri, aksiyon filmleri,
animasyon filmleri, aşk filmleri, belgesel filmleri,
bilim kurgu filmler, dram filmleri, erotik filmler, fantastik filmler, gerilim filmleri,
komedi filmleri, korku filmleri, macera filmleri, polisiye filmleri, politik filmleri,
romantik filmler, savaş filmleri ve yerli filmler olmak üzere tam, 19 Kategoride yüzlerce film bulundurmaktadir. Site ismini aşağıda belirteceğiz fakat, Sitedeki filmler, diğer film sitelerindeki gibi
hata v.s vermemektedir. filmlerin hepsi tamamıyla çalışmaktadır. Sitemizin googleda belirli sayfalarıyla üst sıralarda çıkmaktadır. Site adresimiz : Bkn: www.filmizle.gen.tr dir. Saygılarımızla..

9 Ekim 2010 Cumartesi

Arka Sıradakiler 129.Bölüm izle

İzlenme Oranlarının Zirvesinden inmeyen Arka Sıradakiler, yine heyecan ve beklenmedik olaylarla dolu bir bölümle ekranlara geliyor.

Gamze ve Oktay Nihayet karşılaşıyor. Oktay ve Gamze mutluluğu yakalayacak mı, yoksa bu efsane aşk beklenmedik yerlere mi savrulacak? Bu sorular Arka Sıradakiler?in yeni bölümünde yanıt buluyor.
Diğer tarafta Sibel ve İbo?nun , ölümcül hastalığa karşı amansız mücadeleleri devam etmektedir. Sibel?in kurtulması için, ibo kendi böbreğini vermek ister. Böbrek nakli için, doku testi yapılır. Testin sonucu, Sibel ve İbo için bir kader anıdır.

Zehra , mahkemede büyük bir şok yaşar. Bu şokun etkisiyle perişan olan Zehra, gizemli sokaklarda, uyuşturucu aramaya başlar. Zehra, yenmeyi başardığı beyaz canavarın pençesine tekrar düşmek üzeridir. Ali Zehra?yı aramaya başlar. Ancak Zehra?yı gizli gizli takip eden biri daha vardır.

Saffet , ortaya çıkan, sözde kardeşi yüzünden parasız kalmıştır. Saffet ile Filiz karşı karşıya gelir. Olaylar umulmadık şekilde gelişir?
Kızılötesi Rıza için askerlik, zor olduğu kadar keyifli geçmektedir. Ancak ezeli düşmanı Tamer yüzünden başı sürekli belaya girmektedir. Aralarındaki bu kapışma, Rıza?yı çok ciddi suçlamaların eşiğine getirir.

Arka Sıradakiler 129.Bölüm izle - Arka Sıradakiler 129.Bölüm fragmanı - Arka Sıradakiler 128.Bölüm izle

Geniş Aile 59.Bölüm izle

Kuddisi’ye babası Nadir’den yüklü miktarda para geliyor. Cevahir de babasından gizli bu paraları araklayıp borsaya giriyor ve tüm parayı kaybediyor.
Kuddusi’ye babası Nadir’den yüklü bir miktarda sürpriz bir para gelir. Paraları gören Cevahir, yine rahat durmaz ve içi yüzlük dolu zarfın peşine düşer. Borsada brokerlık yapan çocukluk arkadaşına uyar ve babasından gizli parayı borsaya yatırır. Üstelik Zeynep de ona suç ortaklığı yapar. Paraları alırken onu yakaladığı halde kimseye haber vermez. Cevahir güzel sözler ve tatlı dili ile hemen onu kandırmayı başarır. Zeynep bile kendindeki bu değişime ve Cevahir’e karşı hissettiklerine şaşırır. Kuddusi ise babasından gelen para ile kuruyemiş dükkanını tekrar açmak için harekete geçer. Fakat son dakika gelişmesi ile Cevahir’in aldığı hisseler borsada düşer ve parayı kaybeder. Koyu Bilal ise giderek hoşlanmaya başladığı Zeynep’in kendi beyaz eşya dükkanında çalışmasını sağlar. Zekai’nin başı Hulki ile derttedir. İntikam sırası, aşk mektuplarını Zekai’nin yazdığını öğrenen Hulki’dedir. Kuddusi sonunda Cevahir’in paraları borsada kaybettiğini öğrenir. Ama bir mucize sayesinde Cevahir yine dört ayak üzerine düşmeyi başarır. Kuruyemiş dükkanı açmaktan vazgeçen Kuddusi’nin yeni kararı ise ailede şok etkisi yaratır.

Geniş Aile 59.Bölüm izle - Geniş Aile 59.Bölüm fragmanı - Geniş Aile 58.Bölüm izle

Behzat Ç 5.Bölüm izle

Ulaş, Behzat Ç.'yle annesinin görüşmesine engel olmaya karar verir. Cinayet Büroda Behzat Ç.'yi Mülkiye Müfettişi'ne ispiyonlayan kişinin kim olduğu merak edilmektedir. Bu kişi sürpriz bir isim çıkacaktır.

Diğer yandan Toygar adındaki opera sanatçısı, evinde kılıçla öldürülür. Katil, evden çıkarken Toygar'ın karşı komşusu Metin'le karşılaşır ve onu da öldürerek olay yerinden hızla kaçar. İlk incelemeler cinayetlerin hırsızlık amacıyla işlendiğini göstermektedir. Ancak Cinayet Büro ekibi soruşturmayı derinleştirdikçe Toygar'ın basit bir hırsızlığa kurban gitmediğini anlayacaktır.
Behzat Ç 5.Bölüm izle - Behzat Ç 5.Bölüm fragmanı - Behzat Ç 4.Bölüm izle

8 Ekim 2010 Cuma

Yeni bir Kaliteli Film izleme sitesi

Google sağolsun onun aracılığıyla herşeyi yapabiliyoruz. Her aradığımıza cevap veriyor:) film izleme
sitelerine bir yenisi daha katılmış durumda. Artık bedava film izlemek çok kolay. Bahsettiğim site, bkz: www.filmizle.gen.tr 'dir.

Küçük Sırlar 14.Bölüm izle

Su, ailesine resti çekmiştir. Onlara hiç güvenmemektedir ve gerçekten neler olup bittiğini, sadece Ece’den öğrenebilecektir. Onu durdurmak ise zor olacaktır.
Demir’in kalbi çok kırılmıştır. Su’yu affetmek istese de yapamaz. İkisinden birinin ilk adımı atması gerekmektedir. Su şansını zorlar. Cesaretini toplar ve Demir’in evine gider.
Arzu ve Ali tekrar beraberdirler. Birlikte Londra’da okuma kararı almışlardır. Acaba Biricik engel olabilecek mi?
Ayşegül’ün keyfi yerindedir. Fikriye’yle ortaklığı iyi gitmektedir. Su’yu dışarıda tutmayı başarmıştır. Neslişah için avukatları ayarlar. Cem Aslan da gözünün içine bakmaktadır. Her şey yolunda giderken, Cem Aslan’ın zaafına yenilmesi, Ayşegül’ün kendisini hiç ait olmadığı bir dünyanın ortasında bulmasına neden olur. Tehlike kapıdadır. Ayşegül’ün iyice içlerine sızması, Su’yu ailesinden uzaklaştırıp Çetin’e yakınlaştırır. Çünkü Su’ya sadece Çetin yardım edebilir. İpler artık Çetin’in elindedir. Su’yun onunla anlaşmaktan başka çaresi yoktur. Su bu anlaşmanın bedelini ödemeye razı olacak mı?

Küçük Sırlar 14.Bölüm izle - Küçük Sırlar 14.Bölüm fragmanı - Küçük Sırlar 13.Bölüm izle

Yahşi Cazibe 13.Bölüm izle

Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye'de çalışma izni almak için kağıt üzerinde biğr Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal'e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiç bir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar.
Yahşi Cazibe 13.Bölüm izle - Yahşi Cazibe 13.Bölüm fragmanı - Yahşi Cazibe 12.Bölüm izle

Durağı 91.Bölüm izle

Osman’ın taksisinde unutulan çantada, bir döviz bürosunun yüklü miktardaki parası vardır. Osman örnek bir vatandaş olarak parayı sahibine teslim eder ve bu sırada kameralara açıklamalar yapar. Bu paraya ihtiyacı olmadığını, kendisinin alın teri ile kazandığı yeterli ölçüde serveti olduğunu söyler. Haberi izleyen ve eskiden Osman’ı tanıyan bir kadın, onun bahsettiği servetinden faydalanmak için kolları sıvar. Kadının girişimi Osman’ın başını büyük belaya sokar. Ali Kemal durakta bit salgınına sebep olur ve Nuri Baba şoförleri toplayıp hamama götürür. Ancak hamam sefası tahminlerinden daha gürültülü geçer.
Sinan iki adamın kazdıkları çukura bir çanta gömdüklerini fark edince bu çantada para ve altın olabileceğini düşünüp plan yapar. Ancak çantadan çıkanlar hiç kimsenin sahip olmak istemeyeceği sansasyonel bir cinayetin delilleridir. Sinan çantanın peşine düşmekle ciddi bir belaya bulaşmış olur. Leyla, Tolga’ya doğumgünü sürprizi yapmak ister ancak Ramazan Baba’nın ikisine daha büyük bir sürprizi vardır. Maho Ağa ile Fato Aney bebek sahibi olmak için ünlü bir hocaya giderler ancak işler hiç de umdukları gibi gelişmez.
Akasya Durağı 91.Bölüm izle - Akasya Durağı 91.Bölüm fragmanı - Akasya Durağı 90.Bölüm izle

Öğretmen Kemal 3.Bölüm izle

Leyla ve Kemal Hoca, Arif'e ne olduğunu öğrenebilecek mi? Arif'in ölümünden kendisini sorumlu tutan Dilara, Kemal Hoca'nın soruları karşısında itirafta bulunacak mı? Kemal, Arif'in özel eşyaları arasında bazı kişisel notlarını bulur, bu notlar Kemal Hoca'ya yol gösterirken Kemal Hoca beklemediği bir teklif ile karşılaşır... Batuhan, okul gazetesinde çıkan fotoğrafları görür, Batuhan ve Yiğit bu yüzden yine karşı karşıya gelir. Bu durumdan Yiğit nasıl kurtulacak. Mert ve arkadaşları, Batuhan ve arkadaşlarının, Arif'in ölümüyle ilgili bir şeyler gizlediğinden şüphelenir. Doruk, albüm için gerekli parayı bulmak için çaldığı annesinin kolyesini Şebnem ile birlikte satmayı başarabilecek mi?

Öğretmen Kemal 3.Bölüm izle - Öğretmen Kemal 3.Bölüm fragmanı - Öğretmen Kemal 2.Bölüm izle

Adanalı 76.Bölüm izle

Polislik günlerine geri dönen Adanalı'nın başı, Pamuk sayesinde bir türlü dertten kurtulmuyor. Eve dönme yolunda kötü yola düşmek üzere olan Pamuk'u yine Adanalı kurtarıyor.

Alex'in gizli kimliği yavaş yavaş Maya tarafından keşfedilirken, masum biri daha bu yolda kurban ediliyor.

Adanalı'nın talimatı üzerine Pamuk'u evinde ağırlayan Fiko ve Pınar, Ekrem'in de eve gelmesi ile tam bir kargaşanın ortasında kalıyorlar.

Adanalı ve Cengiz arasındaki rekabet emniyette tansiyonu iyice yükseltiyor. Organ mafyasının peşine düşen Adanalı'yı hastanede büyük bir sürpriz bekliyor.
Adanalı 76.Bölüm izle - Adanalı 76.Bölüm fragmanı - Adanalı 75.Bölüm izle

Küçük Kadınlar 99.Bölüm izle

Ceyhun hastanede ölüm ile pençeleşmektedir. Ablası ise sinirlerine hakim olmaz ve Yeliz ile Armi'nin hastane koridorlarında birbirlerine girmelerine neden olur. Sinirlerine hakim olmayan Yeliz, Armi ile hesaplaşmak üzere onu arabaya bindirir tıpkı Ceyhun ile olduğu gibi son sürat sokaklarda gitmeye başlar. Armi çok korkmuştur söylediği hiç bir şey Yeliz'i sakinleştirmeyi başaramaz.

Gözde'lerde kalan Bilge ise ona uyarak gece gizlice bara gitmek için dışarı çıkar. Gözde'nin arkadaşlarından hoşlanmayan Bilge, tam gitmek için davranırken polis baskını ile neye uğradıklarına şaşırır.
Küçük Kadınlar 99.Bölüm izle - Küçük Kadınlar 99.Bölüm Fragmanı - Küçük Kadınlar 98.Bölüm izle

Hanımın Çiftliği 39.Bölüm izle

Halide’nin, Ramazan ve Pakize’nin düğününde çıkardığı olay, her şeyi altüst etmiştir. Kemal’e herkesin içinde Güllü’yü hala sevip sevmediğini soran Halide, evliliklerini kökten sarsacak bir tepkiyle karşılaşır. Çiftliğe dönen Güllü, Halide’nin söylediklerinin utancı ile Kemal’e yakın olmanın verdiği mutluluk arasında gidip gelirken, Halide ve Kemal tartışmakta, evliliklerini sorgulamaktadır. Kemal’in kapıyı çekip gitmesi ise Halide’yi kesin bir kararın eşiğine getirir.

Pakize ile Ramazan, tüm bu olup bitenden uzakta, baş başa geçirdikleri ilk gecenin ardından Güllü’nün verdiği parayı nasıl kullanacaklarını düşünmeye başlamıştır. Ertesi sabah fabrikaya giden Güllü’yü ise bir sürpriz beklemektedir. Kemal onu görmeye gelmiştir. İki eski aşığın konuşması, her ikisi için de küllenmiş geçmişlerini biraz daha alevlendirecektir. Hapishanedeki Hamza’yı ziyarete giden Cemşir, oğlunun tehdit edildiğini, ölümle burun buruna geldiğini öğrenir. Hamza’yı kurtaracak bir çare ararken, ona yardım edecek kişi Kabak Hafız olacaktır.
Hanımın Çiftliği 39.Bölüm izle - Hanımın Çiftliği 39.Bölüm fragmanı

Kavak Yelleri 133.Bölüm izle

Aslı’ya kırgınlığı devam eden, yetmezmiş gibi Aslı’nın çalıştığını öğrenen Güven, üzerine titrediği çay ocağını yıkar ve daha sonra Aslı , Güven'e kendi affettirmek için çay ocağını kendi işletir ve Güven'nin kalbini tekrar kazanmayı başarı.

Efe, büyük bir kaza geçirir. Bu kazanın Efe’ye etkileri ne olacak? Efe, gizemli arkadaşı Sıla’nın sırlarını öğrenir. Efe, Sıla’ya hoş bir sürpriz hazırlar. Efe’nin, yeni işi Mine’nin şirketine gitmesidir. Mine ile karşılaşıcağı tahmin edilen Efe , Mine'nin işi çıkması kıl payı Efe Mine karşılaşması bir başka bölüme kalır.

Güven işsizlik ve parasızlık sıonucu eksi dolandırılık işlerine geri dönemeye ramak kala , eski arkadaşlarıyla karşılaşınca 300.000TL'lik bir iş bulur.Güven bu işi yapıcak mı? yapmıyacak mı? Güven bu işi yapmaktan son anda vazgeçer.
Kavak Yelleri 133.Bölüm izle - Kavak Yelleri 133.Bölüm fragmanı

Kollama 98.Bölüm izle

Deşifre olan yapılar yeniden canlandırılıyor… Necip’i bu kez zorlu operasyonlar bekliyor… Yiğit hücre cezasına çarptırılırken, Memduh’u büyük bir tehlike bekliyor… Pikeas ile Yiğit aynı cezaevinde, Sabit ve Hayri aynı celladın elinde…
Kollama 98.Bölüm izle - Kollama 98.Bölüm fragmanı

Gönülçelen 24.Bölüm izle

Hasret ve Murat arasında özlenen gelişmeler yaşanırken, Bahar, Nesrin"den aldığı destekle, kendisini daha güvende hissetmektedir... Diğer tarafta bütün çabaları başarırsızlıkla sonuçlanan Levent, daha kararlı davranarak, Hasret"le ilgili net adımlar atmaya başlayacaktır. Mahallede ise Kobra ve Gülnaz bambaşka bir telaş yaşamaktadır. Balçicek ve Cafer"i bir araya getirme çabaları, yanlış anlaşılmadan dolayı farklı bir tarafa giderken, sürpriz gelişmelerin habercisidir. Kadir ve Yıldız ilişkisinde ise , yeni sorunlar ortaya çıkarken, Murat"ın yaklaşımı her ikisi içinde yol gösterici olacaktır.

Saime kızına her gecen gün yaklaşmak isterken, Hasret"in kendisine takındığı tavırdan dolayı umutsuzluğa düşse de, çabasından vazgeçmeyecektir.
Gönülçelen 24.Bölüm izle - Gönülçelen 24.Bölüm Fragmanı

Umut Yolcuları 9.Bölüm izle

Gerçeğin aslında ne kadar gerçek olduğunu anlatan, soğuk sokakların sıcak yüzüne dokunan bir hikâye… Umut Yolcuları.
Erler Film / Türker İnanoğlu yapımcılığında, yönetmenliğini Ümmü Burhan’ın üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı, başrollerinde Zuhal Olcay,
Yetkin Dikinciler, Ali İpin, Haluk Piyes, Sedef Avcı, Onur Dikmen, Cem Kurtoğlu ve Bülent Alkış’ın paylaştığı “Umut Yolcuları” Star TV ekranlarında…
8.bölüm özeti:
Civan ve yandaşları çocukları toplayıp izinsiz gösteri ve yürüyüş yapmaya başlamışlardır. Çevik kuvvet gösteriye müdahale etmeye hazırlanırken, Zahide ve ekibi çocuklara bir zarar gelmemesi için onları korumaya çalışmaktadır. Fahriye artık usanmıştır ve oğlu Maho’yu bu anlamsız kavgadan çekip çıkarmak için kendi hayatını dahi önemsemez.
Ali, 14 yaşına geldiğinde yurttan ayrılacağı gerçeğiyle baş başadır. Kardeşinden bir kez daha ayrılacağı düşüncesi onu rahatsız etmektedir. Mehmet ile bu durumu konuşur ancak kafasındaki soru işaretleri giderek artmaktadır. Kardeşini de yanına alıp, Ayvalık’taki teyzesinin yanına gitmeye karar verir. Mehmet, iki kardeşin yurttan kaçtığını öğrenir ve hemen Zahide’ ye haber verir. Ali ve Gülşah kendilerini bekleyen tehlikelerden habersiz yollardadır.
Umut Yolcuları 9.Bölüm izle - Umut Yolcuları 9.Bölüm Fragmanı

Çakıl Taşları 13.Bölüm izle

Kazadan sonra Naile bambaşka bir kadın olur. Kırılmadık pot , devrilmedik çam bırakmaz. Ancak bu durum Ayçin"le Cenker"in işini kolaylaştıracaktır.
Kızının Neşet"e sevdalandığından artık emin olan Hüsna, Nisanur"u bu kör kuyudan çekip çıkarmak için plan yapar. Süleyman Efendi"yi devreye sokarak Neşet ve Müge"yi yemeğe çağırtır. Amacı evlilikleri sallantıda olan çifti birbirine tutkalla yapıştırmaktır.
Zeynep çocukları daha yakından tanımak ve kendini affettirmek için evindeki partiye davet eder. Ayçin ve Sevil , kuzularını kurtlar sofrasına salmamak için soluğu Zeynep"in evinde alır. Ancak parti çığırından çıkar, eve dönüş hepsi için çetrefilli olacaktır.

Çakıl Taşları 13.Bölüm izle - Çakıl Taşları 13.Bölüm Fragmanı

6 Ekim 2010 Çarşamba

Sakarya Fırat 36.Bölüm izle

Sakarya Fırat 35.Bölüm Fragmanında Osman Kanat Annesi Fatma Kanat İle Telefonda Konuşuyor ve "Bu İş Olmaz,Sana Sütümü Helal Etmem" Diyor.Sonrası Bakır Ethem İle Konuşurken Gözümüze Çarpıyor ve "Alacaksın Eline Telefonu,Gideceksen 300 Metre İleriye,Çekirdeğini Çitlerken Boom!!" Sesi Yankılanıyor.Ser Bülent ve Coşkun Şeref'i Görüyorlar Yine Ve Kaçmaya Başlıyorlar.Ser Bülent Coşkuna'a; "Ne Demişler Coşkun İte Dolanacağına Çalıya Dolan Yürrüü..." Diyor.Ethem'i Birileri Kaçırıp Fena Dövüyorlar.Artık Ne Sebeptense.Acaba Yeter Yüzünden mi? Küpeli Necla Örgütten Bir Kızın Gebe Olduğunu Öğreniyor.Acaba Çocuk Örgüt'ün İçinden Birinin mi? Eğer Öyleyse Bunun Sonucu İnfaz Olur Gibime Geliyor.Gerçi Dağda Başka Kiminle Yatacak Kadın? Heval Dedikleri Şu Kurtlar Vadisi'ndeki Cerrahpaşı Rolünü Oynayan Adamdan mı Acaba? Eğer Öyleyse İşler Karışır.Ve Son Sahnede Sıtkı Baba İle Konuşurken Küpeli Necla , Osman Kanat Üniformalı Bir Vaziyette Kapıyı Çalıp İçeri Giriyor...

Sakarya Fırat 36.Bölüm izle - Sakarya Fırat 36.Bölüm Fragmanı

Yaprak Dökümü 164.Bölüm izle

Bir yandan Serhat’ın, diğer yandan da Ferhunde’nin nefesini ensesinde hisseden Oğuz, gerçeklerin ortaya çıkmasını engelleyebilmek için Ali Rıza Bey’i evden uzaklaştırma kararı alır. Leyla ve Hayriye Hanım bu kararı zayıf itirazlarla karşılarken, Oğuz’un Tekin Ailesi’yle ilgili başka planları daha vardır.
Fikret yeni hayatını kurmak adına kararlı adımlar atmaya devam etmektedir. Fikret’in her geçen gün kendisinden uzaklaştığını hisseden Tahsin’e, en büyük desteği Cevriye Hanım verir. Ailesine olan tüm desteğini geri çeken Necla ise, kimsenin kendisinden yardım beklememesi gerektiğini Hayriye Hanım’a bir kez daha hatırlatır.
Şüphelerinin izinden giderek Serhat’la bir araya gelen Ferhunde için gerçekleri ortaya çıkaracak taşlar yerine oturmaya başlamıştır. Düştüğü duruma sebep olduğu için vicdan azabı çeken Ferhunde, Ali Rıza Bey’den özür dilemek için aradığı fırsatı sonunda yakalayacaktır. Ali Rıza Bey, acı içinde ailesindeki herkesin Şevket’in suçsuzluğuna gözlerini kapattığını anlamıştır. Gerçekleri ortaya çıkaracak tüm çıkış yolları Oğuz tarafından kapatılmışken, Ferhunde Ali Rıza Bey’in tükenen umutlarını canlandırır.

Yaprak Dökümü 164.Bölüm izle - Yaprak Dökümü 164.Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 11.Bölüm izle

Duygu’ya gelen görücülere Haluk’un vereceği cevap bu bölümde belli oluyor. Meltem kültürel çatışma yaşadığı dünür adaylarından bir an önce kurtulmak istemektedir. Ancak Egeli görücüler ertesi gün yemeğe gelmeyi başarır. Yemekte alkolün dozu kaçınca ortalık iyice karışır.
Meltem, Duygu’yu evlenmekten vazgeçirmeye çalışır. Ancak Berke’ye aşık olan Duygu pes edecek gibi görünmemektedir. Olay anne, kız çatışmasının yanı sıra aşk ve mantık tartışmasına dönüşür.
Duygu’ya görücü gelmesi, Şükrü’nün de gündemine evliliği sokar. Çaycı Hüseyin ve Şükrü evlenecek kadın arayışına girerler. Emine’den ‘helal süt emmiş’ bir kız bulmasını isterler.
İşyerinde ise hiç beklenmedik bir gelişme olur. Patroniçe Canan Hanım Haluk’a ilgi duymaya başlar. Haluk’la yakınlaşmayı kafasına koyan Canan Hanım, birlikte iş gezisine çıkmayı planlar. Taşfırın Erkeği’nin bu beklenmedik durum karşısında göstereceği tepkiler merak konusudur.
Beton Orçun, eve köpek alınması için ortalığı velveleye verir. Başta Dominant Gönül, herkes Beton Orçun’u ikna etmeye çalışır. Ancak Beton Orçun’un gözüne girmek isteyen Zero Erkek Tuna, elinde bir köpekle eve gelince, birbirinden komik sahneler ortaya çıkar.

Çocuklar Duymasın 11.Bölüm izle - Çocuklar Duymasın 11.Bölüm Fragmanı

Dürüye’nin Güğümleri 12.Bölüm izle

Hikaye, hayata karşı dimdik ayakta kalmayı başarmış, hala güzel, hala çekici bir köylü kadını olan Dürüye ve dört kızının, yani güğümlerinin başından geçenleri anlatıyor.

Genel Hikaye: Dürüye bundan yirmi beş yıl evvel, daha on yedi yaşındayken Zühtü ile babasının oyunları sonucu evlenmiş ancak Zühtü ile 25 yıllık evlilik hayatında toplam 25 gün yaşamıştır.

Zühtü, ilk gecelerinin sabahında Almanya’ya işçi olarak çalışmaya gitmiş, iki yıl sonra döndüğünde bir kızı olduğunu öğrenmiş,bir hafta kalmış, yine Almanya’ya gitmiş, iki sene sonra dönmüş, bir kızının daha olduğunu görmüş, bir hafta kalıp yine gitmiş, döndüğünde bir kızının daha olduğunu görmüş, bir hafta sonra yine gitmiş, gidiş o gidiş… Bir daha dönmemiş ve hiç bir haber de göndermemiştir. Son gelişinden bir kızı daha vardır. Onun varlığından haberi yoktur.

Dürüye’nin Güğümleri 12.Bölüm izle - Dürüye’nin Güğümleri 12.Bölüm Fragmanı - Dürüye’nin Güğümleri 11.Bölüm izle

Yerden Yüksek 6.Bölüm izle

Yerden Yüksek dizisi izleyenleri güldürürken düşündürecek, sıcacık bir öykü ile evlerinize konuk oluyor… Yapım, güçlü hikâyesi ve izleyenleri ekrana kilitleyecek espri bombardımanıyla yeni sezona damgasını vuracak…
Yerden Yüksek’te; başarısızlıklar karşısında yılmayan, umutlarının peşinden koşarak, inandığı, güvendiği ve gönülden istediği hedefine ulaşmak için mücadele eden bir teknik direktörün öyküsü anlatılıyor… Başarıya susamış gençlerin idolü olan Teknik Direktör Ziya ve futbolcuları, yediden yetmişe tüm izleyicilerin sevgilisi olacak… Birlik, beraberlik, dostluk, azim, disiplin, güven ve çalışma gibi değerlerin sevgi potasında harmanlandığı Yerden Yüksek’in her bölümü ders çıkarılacak, örnek alınacak öykülerle dolu…

Yerden Yüksek 6.Bölüm izle - Yerden Yüksek 6.Bölüm Fragmanı - Yerden Yüksek 5.Bölüm izle

Türkan 4.Bölüm izle

Türkan, Ali'den vazgeçiyor, tıp aşkı ağır basıyor...

"Türkan"da önümüzdeki hafta yine çok çarpıcı sahneler ekrana gelecek. Türkan, cüzzamın acımasız etkilerini çevresinde gördükten sonra insanlığa yardım etmek adına tıp eğitimine devam etme kararı alıyor. Türkan'ın bu kararı Ali ile yaptığı evlilik planlarından da vazgeçmesine neden oluyor. Bunalıma giren Ali, intihara kalkışıyor...

Türkan 4.Bölüm izle - Türkan 4.Bölüm fragmanı - Türkan 3.Bölüm izle

Tek Türkiye 112.Bölüm izle

Tek Türkiye 111. Bölüm Fragmanı Tek Türkiye son karakol yeni sezonun ilk bölümüyle 7ekimde.
en son bölümde Örgüt yeni emirlerle geliyor… Kırmızı’ya ölüm, Tarık’a müebbet cezası kesiliyor… Tüm çareler sonuna kadar zorlanırken, büyük bir pazarlık Tarık’ı bekliyor… Şivan ise Tarık’a kurulan tuzakta en büyük piyon.

Tek Türkiye 112.Bölüm izle - Tek Türkiye 112.Bölüm Fragmanı - Tek Türkiye 111.Bölüm izle

Fatmagülün Suçu Ne 5.Bölüm izle

Hayatının üzerine dört kişinin kara gölgesi düşen Fatmagül, Mustafa'nın gelişiyle umutlanır. Ebe Nine hiç tanımadan yardım ettiği yaralı genç kıza kötülük yapanlardan birinin, Kerim olduğunu öğrenmiştir.

Hayal kırıklığı, öfkesiyle birleşen Ebe Nine, Kerim'i jandarmalara teslim etmeye kararlıdır. Mustafa, Fatmagül'e tecavüz eden kişiye kendi elleriyle cezasını vermek için harekete geçer. Tecavüzcülerin yakalandığı söylentisiyle ortalık karışır. Olayların kontrolünden çıkmasını istemeyen avukat Münir, soluğu Kerim'in yanında alır.

Fatmagülün Suçu Ne 5.Bölüm izle - Fatmagülün Suçu Ne 5.Bölüm Fragmanı - Fatmagülün Suçu Ne 4.Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 97.Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 96. bölümü fragmanı yayınlandı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 96. bölüm özeti ve fragmanı. Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta neler olacağı merak konusu oldu.

Yayınlandığı günlerde reyting rekorlarını elden bırakmayan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi bu haftada milyonları ekrana kitleyecegi benziyor. Dizinin bir önceki bölümünde Türkiye'deki nükleer bombanın peşine düşen Polat Hatay'da başlattığı operasyonu İstanbulda sürdürüyor. Bu hafta İstanbul'da bomba patlatmak isteyen teröristlerin peşine düşen Polat Alemdar bu eylemin önüne geçebilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 97.Bölüm izle - Kurtlar Vadisi Pusu 97.Bölüm Fragmanı - Kurtlar Vadisi Pusu 96.Bölüm izle

Öyle bir Geçer Zamanki 5.bölüm izle

Ali"yi eve, ait olduğu yere döndürmek için limana gittiğinde aniden bütün pervasızlığı ile karşısına çıkan Carolin"i bıçaklayan Cemile şoktadır. Olayı öğrenen çocukların yaşadıkları şaşkınlık ise daha büyüktür. Onlar için olayın tek sorumlusu vardır, babaları Ali. Hasefe Hanım torunları ile birlikte soluğu karakolda alır. Cemile"yi görmek için uzunca bir bekleyiş başlar. Ali"nin de yanlarına gelmesiyle gerginlik hat safhaya ulaşır. Her şeyden habersiz Osman ise yengesinin evinde, yalnızlığın tam ortasındadır. Burası onun evi değildir.

Ali ifadesinde olayın kaza olduğunu söyler ve Cemile" den de aynısını söylemesini ister. Ama her şey Carolin de bitecek, Cemile"nın kaderini ameliyatta yaşam savaşı veren Carolin"in ifadesi belirleyecektir. Karakolda gergin bekleyiş sürerken olay akşam gazetesine yansır. Berrin"in yanına ilk gelen Ahmet olur. Hakan da Berrin"in yanına ulaşmakta gecikmez. Ancak çocukların annelerini kısa da olsa görmelerini sağlayacak ve Aylin"i çok şaşırtacak bir gelişme yaşanır. Cemile"nin çıkarıldığı mahkemenin sonucu ise herkes için tam bir şok olur...

Öyle bir Geçer Zamanki 5.bölüm izle - Öyle bir Geçer Zamanki 5.bölüm Fragmanı

3 Ekim 2010 Pazar

öğretmen kemal 1. bölüm izle

Kemal öğretmen, yaşadığı büyük acılar ve olaylardan sonra, mesleğine bir süre ara vermiştir. Ancak, çok yakın arkadaşı ve meslektaşı olan, Leyla öğretmenin Özel bir vakıf lisesinde, burslu okuyan oğlunun ölümü ile tekrar sarsılır. Bu ölüme, kayıtsız kalamaz ve olayın faillerinin bulanması için araştırmaya başlar.

Kemal öğretmen’nin takip ettiği bütün izler, onu öldürülen gencin okuduğu, Özel vakıf lisesine ve orada okuyan varlıklı aile çocuklarına kadar ulaştırır. Kemal hoca, yıllarca şehrin ve hayatın kenara ittiği, okulda bile arka sıralara itilmiş gençlerle uğraştıktan sonra, artık “ağzında gümüş kaşıkla doğanlar”ın dünyasına giriyor. Ancak gördüğü tek şey; ister varlıklı, ister fakir olsun, gençlerin her zaman bir yol göstericiye ihtiyacı olduğu. Bakalım bu kez Kemal Öğretmen kaç kişinin hayatını değiştirecek?

öğretmen kemal 1. bölüm izle

küçük sırlar 12. bölüm izle

Su, bu zamana kadar Ayşegül’ü hafife almıştır. Ama artık işler değişecektir. Ayşegül, Mabeynciler’den biri gibi kabul görür. Su, anne krizini atlatmaya çalışırken, Ayşegül olayı ona ağır gelir. Ve Su harekete geçer. Çetin’den medet umar ama, Çetin’in Su’ya yardım etmek için bir şartı vardır.

Arzu’nun içi içini yemektedir. Ali’ye bir şey olursa mahvolacaktır. Ali’yi aramak ister ama Su onu engeller.Çetin, Ali’nin tek destekçisidir. Eski dosttan düşman olmaz. Ali’nin hayatı Çetin’e bağlıdır. Ayşegül, avukat meselesini Cem Aslan sayesinde tatlıya bağlamıştır ve keyfi yerindedir. Ama Fikriye onun keyfini bozar. Ayşegül bu kez sert kayaya çarpmıştır. Fikriye’nin gönlüne girmek için bir yol bulması gerekmektedir.Demir, her şeyden habersiz, mezuniyet için hazırlıklarını yapar. Yine de Su’nun anne ve babası hakkındaki gerçekleri öğreneceği gerçeği içini kemirir. O duymadan söylemeli midir? Su, duyarsa her şeyi bitirecek midir?

küçük sırlar 12. bölüm izle

küçük kadınlar 97. bölüm izle

Elindeki fotoğrafa inanmak istemeyen Yeliz, şoktadır. Ceyhun'nun ilan-ı aşk ettiği Armi ise ne yapacağını bilemez, olan biteni bir tek Eylül ile paylaşır. Yeliz ise bir süre hiç bir şeyi belli etmez ve kafasında Armi ve Ceyhun'u rezil etmek için bir plan yapar. Ama önce Armi'nin kafasını Ozan ile ilgili bulandırır. Babalarının Ozan'nın önceki iş yerinde onun şoförü olduğunu açıklar ve Ozan'nın bunu bilinçli olarak sakladığını ima eder.

Yeni yazdığı kitabı beğenilen Bilge ise Gözde'nin yayınevi sahibi babasından özel bir davet alır. Babasının bu ilgisi Gözde'nin Bilge'ye daha da diş bilemesine neden olur. Bilge, Gözde ile ilgili bir gerçeği öğrenir ve ona karşı yumuşar. Kantinciye hırsızlık yaparken yakalanan Cansu tehdit altındadır. Kantinci müdürün kasasını soymasını yoksa kendisinden para çaldığını herkese söylemekle onu tehdit eder.

Ali ise annesi ile Eylül arasında kalır. Annesi oğlu Ali'yi aşkı ile ailesi arasında bir seçim yapmaya zorlar.Yeliz ise Armi ve Ceyhun'dan habersiz Ozan'ı arayarak dörtlü bir yemek organize eder. Her şeyden habersiz Ozan ile yemeğe gelen Armi, Ceyhun'u görünce ikili arasında büyük gerginlik yaşanır. Aptal yerine konulup kandırılmayı hazmedemeyen Yeliz ise yüzleşmek için önce Ceyhun'u seçer.

küçük kadınlar 97. bölüm izle

adanalı 74. bölüm izle

Alex, Maraz Ali'ye meydan okumak için bir teknede sünnet düğünü yapan insanları rehin alır ve "M"nin tekneye gelmemesi durumunda teknedeki herkesi öldüreceğini belirtir. Polis telsizinden olayı duyan Maraz Ali hemen harekete geçer ve Alex'le karşı karşıya gelir. Bu Maraz Ali ve Alex yüzleşmesinde henüz ilk raunddur.

Adanalı, Pamuk'u otobüse bindirerek Adana'ya yollar. Ancak Pamuk kaçmanın bir yolunu bulur ve İstanbul'da bir tanıdığının yanına sığınır. Ancak Pamuk gittiği yerin genel ev olduğunun farkında değildir. Öte yandan Neco, İstanbul'a gelir ve Adanalı'yı bulur. Neco'dan Pamuk'un Adana'ya gitmediğini öğrenen Adanalı Pamuk'u bulup onu kurtarabilecek midir?
adanalı 74. bölüm izle

fatmagülün suçu ne 4. bölüm fragmanı

Başrolunde beren saat ve engin akyürek'in rol aldığı, adından oldukça fazla söz ettiren fatmagülün suçu ne adlı yerli dizinin 7 ekim 2010 tarihinde yayınlanacak olan 4. bölüm fragmanı kanal d ekranlarında yayınlandıktan sonra sitemize eklenecektir.

Eklenmiştir

fatmagülün suçu ne 4. bölüm fragmanı

2 Ekim 2010 Cumartesi

kılıç günü 3. bölüm izle

Harekete geçme sırası, şimdi Ali Kılıç'ta! Büyük oyun kuruluyor, herkes hamlesini yapıyor. Ali ve arkadaşları, Piç Nazım'la beraber Kızıltan'ların karşısında. Büyük pazarlık sonrası kaçırılan Piç Nazım'ın peşinde nefes nefese bir kovalamaca başlıyor. Korku yavaş yavaş Tazılı Köşke çökerken, Ali, sırtında ölümün ağırlığına rağmen savaşın tam ortasında.


kılıç günü 3. bölüm izle

1 Ekim 2010 Cuma

Akasya Durağı 89.Bölüm izle

Aysel, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal Bey ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal Bey’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Aysel ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar.
Evlerine ve bütün mal varlıklarına haciz gelmiştir. Aysel’in ve kızının gidecek hiçbir yerleri yoktur.
Kemal Bey‘in intiharını televizyon haberlerinden öğrenen Nuri Bey hemen Aysel’in yardımına koşar. Nuri Bey, yıllar önce Kemal Bey’in özel şoförü olarak çalışmıştır. Sonraları ayrılıp bir taksi durağı kurmuştur. Şimdi Kemal Bey’e ve ailesine olan vefa borcunu ödemek istemektedir.

Akasya Durağı 89.Bölüm izle - Akasya Durağı 90.Bölüm izle - Akasya Durağı 90.Bölüm fragmanı

Yahşi Cazibe 11.Bölüm izle

Cazibe ve Kemal`in çakma evlilik yaptığını ortaya çıkarmaya çalışan Peker Pekmez bu kez başka bir şehre tayini çıkmış yalanını uydurur. Peker`in gitmesiyle başlarında bir denetçi olmadığından Kemal ve Cazibe`nin rol yapmaktan vazgeçeceklerini düşünür. Peker`in başka bir şehre gittiğini öğrenen Kemal ve Cazibe "bizi bir arada tutacak bir şey kalmadı diye" yollarını ayırma kararı alırlar.

Yahşi Cazibe 11.Bölüm izle - Yahşi Cazibe 12.Bölüm izle - Yahşi Cazibe 12.Bölüm fragmanı

Küçük Kadınlar 97.Bölüm izle

Yeliz beraber olduklarına inandığı Armi ve Ceyhun'dan hesap sormak için bir plan yapar. Tehdir altında olan Cansu okulda hırsızllık yapmaya zorlanır.

Elindeki fotoğrafa inanmak istemeyen Yeliz, şoktadır. Ceyhun'nun ilan-ı aşk ettiği Armi ise ne yapacağını bilemez, olan biteni bir tek Eylül ile paylaşır. Yeliz ise bir süre hiç bir şeyi belli etmez ve kafasında Armi ve Ceyhun'u rezil etmek için bir plan yapar. Ama önce Armi'nin kafasını Ozan ile ilgili bulandırır. Babalarının Ozan'nın önceki iş yerinde onun şoförü olduğunu açıklar ve Ozan'nın bunu bilinçli olarak sakladığını ima eder.
Yeni yazdığı kitabı beğenilen Bilge ise Gözde'nin yayınevi sahibi babasından özel bir davet alır. Babasının bu ilgisi Gözde'nin Bilge'ye daha da diş bilemesine neden olur. Bilge, Gözde ile ilgili bir gerçeği öğrenir ve ona karşı yumuşar.
Kantinciye hırsızlık yaparken yakalanan Cansu tehdit altındadır. Kantinci müdürün kasasını soymasını yoksa kendisinden para çaldığını herkese söylemekle onu tehdit eder.
Ali ise annesi ile Eylül arasında kalır. Annesi oğlu Ali'yi aşkı ile ailesi arasında bir seçim yapmaya zorlar.
Yeliz ise Armi ve Ceyhun'dan habersiz Ozan'ı arayarak dörtlü bir yemek organize eder. Her şeyden habersiz Ozan ile yemeğe gelen Armi, Ceyhun'u görünce ikili arasında büyük gerginlik yaşanır. Aptal yerine konulup kandırılmayı hazmedemeyen Yeliz ise yüzleşmek için önce Ceyhun'u seçer.

Küçük Kadınlar 97.Bölüm izle - Küçük Kadınlar 98.Bölüm izle - Küçük Kadınlar 98.Bölüm fragmanı

Küçük Sırlar 12.Bölüm izle

Kısa bir süre içerisinde en çok izlenen diziler arasına girmeyi başaran Küçük Sırlar dizisinin 12 bölüm fragmanı yayınlandı. Küçük Sırlar'ın bu hafta yayınlanacak bölümünde Çetin Ali'nin evine gider ve baygın olarak kanlar içerisinde yatan Ali'yi kurtarır. Mezuniyet yemeği için Demir'e söz veren Su bu fikrinden vazgeçer. Bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Demir Su'ya neden beraber gitmeyeceklerini sorar. Arslan Cem ile Ayşegül'ün beraberliğinden Arslan Cem'in babanesi ve babasının haberi olur. Su mezuniyet yemeğine Demir yerine Çetin'le gitmeye karar verir. Küçük Sırlar yeni bölümü ile Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Küçük Sırlar 13.Bölüm izle - Küçük Sırlar 12.Bölüm izle - Küçük Sırlar 13.Bölüm fragmanı

Adanalı 74.Bölüm izle

Alex, Maraz Ali'ye meydan okumak için bir teknede sünnet düğünü yapan insanları rehin alır ve "M"nin tekneye gelmemesi durumunda teknedeki herkesi öldüreceğini belirtir. Polis telsizinden olayı duyan Maraz Ali hemen harekete geçer ve Alex'le karşı karşıya gelir. Bu Maraz Ali ve Alex yüzleşmesinde henüz ilk raunddur.
Adanalı, Pamuk'u otobüse bindirerek Adana'ya yollar. Ancak Pamuk kaçmanın bir yolunu bulur ve İstanbul'da bir tanıdığının yanına sığınır. Ancak Pamuk gittiği yerin genel ev olduğunun farkında değildir. Öte yandan Neco, İstanbul'a gelir ve Adanalı'yı bulur. Neco'dan Pamuk'un Adana'ya gitmediğini öğrenen Adanalı Pamuk'u bulup onu kurtarabilecek midir?

Adanalı 74.Bölüm izle - Adanalı 75.Bölüm izle - Adanalı 75.Bölüm fragmanı
pembe maske pembe maske pembe maske